خانه و آشپزخانه

کم صدا ترین کولر آبی + (معرفی 9 مدل کولر بی صدا)

کم صداترین کولر آبی چه مارکیه؟ کولر های آبی از وسایل سرمایشی هستند که در فصل گرم تابستان برای خنک کردن هوا و ایجاد آرامش و آسایش یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌هایی هستند که به جهت تأمین جریان هوای مطبوع، سرمایش،گرمایش و رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما کولرهای آبی هم مانند سایر مدل کولرهای گازی، کولرهای پرتابل، پنکه‌ها و وسایل خنک کننده دیگر حداقل صدای ناچیزی را تولید می‌کنند بنابراین اگر به دنبال کم صداترین کولر آبی هستید بررسی انواع کولر آبی از برندها و مدل‌های مختلف راهکاری برای پیدا کردن کم صداترین کولر آبی موجود در بازار است که ما هم در این مقاله راهنمای خرید کولر آبی کم صدا به معرفی مدل‌های متنوع کولر آبی از برندها می‌پردازیم تا در نهایت کولر آبی کم صدا را معرفی کنیم.


بهترین مارک کولر آبی کم صدا

برای خرید بهترین مارک کولر آبی کم صدا از برندهای معتبری چون آبسال، سپهر الکتریک، جنرال، انرژی، البرز، آزمایش …… که در مدل های بدون تسمه و یاتاقان را پیشنهاد می‌کنیم که انواع کولر آبی را در مدل‌های با کیفیت و کمترین میزان صدا برای استفاده در روزهای گرم تابستان ساخته و عرضه می‌کنند اما کولرهای این برندها هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خود از قبیل کیفیت، رده انرژی و میزان استهلاک متفاوتی هستند که با بررسی ویژگی‌های هر کدام از این برندهای نام برده شده قطعاً کم صداترین کولر آبی را می‌توانید انتخاب کنید.

بهترین مارک کولر آبی کم صدا


مشخصات کولر آبی کم صدا

فاکتورهای مهم که در مشخصات کولرهای آبی باید بررسی شود، بالانس دقیق استاتیکی، دینامیکی، داشتن واشر و لرزه گیر مناسب اتصال درست پایه و فن و استفاده از بدنه مقاوم ورق و روکش مستحکم که قطعاً سبب کاهش لرزه در کولرهای آبی و در نتیجه صدای کمتر کولر می‌گردد.

بالانس استاتیکی: امروزه انجام بالانس دقیق استاتیکی، دینامیکی، در تجهیزات سرمایشی و تهویه از جمله کولر های آبی سلولزی صورت می گیرد که سبب ارتعاش و لرزش کمتر و صدای پایین تر کولر می شود.

بدنه مقاوم: برای دوام و استحکام کولر از پلیمر استفاده میشود که سبب کمترین صدا و لرزش در کولرهای آبی سلولزی پلیمری می شود.

واشر و لرزه گیر: یکی دیگر از قطعات کولر استفاده از واشر و بست لرزه گير كولر مناسب است که سبب کاسته شدن ضربه های موتور کولر هنگام استارت خوردن می شود.

پیشنهاد شده : بهترین کولر آبی برفاب


انواع کولر آبی کم صدا

جدیدترین مدل کولرهای کم صدا با بهره‌مندی از ویژگی بی‌نظیر فن‌های پیشرفته دستگاه سوپر کولر سلولزی کم صداترین کولرهای آبی (سیلنس) را پایین‌ترین میزان ارتعاش از برندهای مطرح همچون کولر سلولزی پلیمری نیرو تهویه البرز و کولر ایمن تهویه وارد بازار شده‌اند. کولر های جدید با طراحی تکنولوژی جدید و هوشمند استفاده کرده اند.


کولر آبی سلولزی

نسل جدید دستگاه سوپر کولر سلولزی دارای پنل هوشمند با راندمان بالا و بهبود عملکرد کولرهای آبی سلولزی دارای بازدهی و خنک کنندگی زیاد و با برخورداری از پدهای سلولزی جایگزین شده پوشال علاوه بر خنک کنندگی بالا کمترین میزان صدا و لرزش را دارند.


کولر آبی پلیمری

پلیمر از مواد سبک و مقاومی هستند که امروزه به عنوان بهترین متریال برای ساخت کولر آبی جدید بی صدا نیز به کار می‌روند این مواد با دوام و مستحکم که سبب کمترین صدا و لرزش و همچنین وزن کم کولرهای آبی می‌شوند بنابراین کولرهای آبی پلیمری سلولزی یکی دیگر از مدل کولرهایی هستند که کمترین صدا را دارند.

خرید کولر آبی کم صدا

بهترین کولر آبی کم صدا در این مقاله با مشخصات و فاکتورهای مهم برای خرید کولر آبی بیان شد در این قسمت هم 9 مدل کولر آبی بی صدا و کم مصرف لیست شده که با بررسی مدل های معرفی شده و در نظر گرفتن موارد مهم خرید کولر قطعا با اطمینان بیشتری میتوانید مدل کولر مناسب را تهیه کنید/.

درحال دریافت محصولات منتخب ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا