اتاق خوابخانه و آشپزخانه

خرید و قیمت بخاری اتاق کودک [ دخترانه و پسرانه] + 20 طرح شیک پرفروش

سیستم گرمایشی اتاق کودکان، دغدغه بسیاری از ما میباشد، اما سوالی که در ذهن ما مطرح می‌شود این است که بهترین بخاری گازی برای اتاق کودک کدام است؟ یا اینکه بخاری گازی مناسب اتاق کودک چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
ما در راهنمای خرید بخاری گازی اتاق کودک قصد داریم بهترین بخاری گازی اتاق کودک را بررسی کرده و به شما معرفی کنیم از پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

بهترین بخاری گازی اتاق کودک

بهترین بخاری گازی مناسب اتاق کودک کدام است؟ قطعا انتخاب بهترین مارک بخاری برای اتاق کودک اولین فاکتور مهم خرید بخاری کودک است برندهای نیک کالا، پلار، آبسال، جنرال، ایران شرق…. از بهترین برندهای تولید کننده انواع مدل بخاری هستند که بخاری های طرح کودک از محصولات با کیفیت این برندها در طرح های بخاری بچگانه بسیار زیبا را به بازار عرضه کرده اند. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که بخاری‌هایی که برند سازنده آنها معتبر است همگی از نظر ایمنی قابل اعتماد هستند.

بخاری دخترانه شیک

بخاری اتاق کودک پسرانه

بخاری برقی اتاق کودک

بخاری برقی اتاق کودک

ما پیش تر بخاری های برقی کم مصرف فن دار را هم مورد بررسی قرار دادیم. هیتر برقی های قت دار هم از لوازم گرمایشی ابده ال برای اتاق کودک هستند. پیشنهاد میکنم در پست دیگر بهترین هیتر برقی کم مصرف را هم ببینید.

راهنمای خرید بخاری گازی اتاق کودک

در هنگام خرید بخاری گازی برای اتاق کودکان به چند نکته بسیار مهم باید توجه کنیم، در این قسمت به آن می‌پردازیم.

ایمنی بخاری

مهمترین نکته‌ای که در هنگام خرید بخاری باید به آن توجه داشته باشید ایمنی بخاری است دقت کنید بخاری که انتخاب می‌کنید دارای علامت استاندارد باشد.
همانطور که پیشتر گفتیم بخاری‌ها در دو نوع دودکش‌دار و بدون دودکش طراحی و تولید می‌شوند که لازم به ذکر است که به هیچ وجه بخاری‌های بدون دودکش برای اتاق کودکان مهدهای کودک مناسب نمی‌باشند. برای ایمنی بیشتر بخاری گازی اتاق کودک تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای در آنها به کار می‌رود که در این قسمت به طور خلاصه به آنها می‌پردازیم.

۱- سنسور ODS
یکی از سیستم های کاربردی که جدیدترین بخاری های اتاق کودک به آن مجهز هستند، سنسور ODS می‌باشد که در بخاری‌های استاندارد تعبیه شده است. در صورتی که سطح اکسیژن محیط به ۱۸ درصد برسد، این سنسور وارد عمل می‌شود و از ورود گاز به داخل بخاری جلوگیری می‌کند و در نتیجه بخاری خاموش می‌شود.
وجود سنسور ODS در بخاری گازی اتاق کودک بسیار کاربردی و مهم است زیرا می‌تواند از خطر مسموم شدن با گاز جلوگیری کند.

۲- ترموکوبل

یکی دیگر از فاکتورهایی که در هنگام خرید بخاری گازی اتاق کودک باید به آن توجه کنیم وجود ترموکوبل در بخاری گازی است که اگر بخاری گازی به هر دلیلی خاموش شود ترموکوبل به صورت خودکار جریان گاز را قطع می‌کند.

۳- فناوری گاورنر

استفاده از فناوری گاورنر در بخاری گازی مناسب اتاق کودک بسیار مهم می‌باشد، فناوری گاورنر فشار گاز وارد شده به بخاری را بررسی می‌کند در صورت نیاز وارد عمل می‌شود و از مشکلات احتمالی پیشگیری می‌کند.

راندمان بخاری

یکی دیگر از گزینه‌هایی که در حین خرید بخاری گازی اتاق کودک باید مد نظر داشته باشید راندمان یا میزان گرمادهی بخاری است.
بخاری‌های قدیمی در عین حال که راندمان بسیار پایینی داشتند مصرف سوخت بسیار بالایی نیز داشتند اما با پیشرفت تکنولوژی برندهای معتبر موفق به طراحی بخاری‌هایی با مصرف سوخت بسیار پایین و راندمان بسیار بالا شده‌اند. شما نیز دقت کنید بخاری که انتخاب می‌کنید در حالی که سوخت کمتری استفاده می‌کند مقدار گرمادهی مناسبی داشته باشد. لازم به ذکر است که واحد اندازه‌گیری قدرت گرمایش بخاری، کیلوکالری می‌باشد.

نکته مهم دیگر این است که زمانی که بخاری اتاق کودک را نصب می‌کنید حتماً از فردی متخصص کمک بگیرید تا هم مرحله نصب بخاری گازی را به خوبی انجام دهد و هم تست گاز مونوکسید کربن در فضای اتاق را بررسی کند تا از حوادث احتمالی پیشگیری کنید.

پیشنهاد شده برای شما: بخاری کوچک و ارزان

خدمات پس از فروش و گارانتی

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در هنگام خرید بخاری اتاق کودک خدمات پس از فروش و گارانتی آن می‌باشد. اگر بخاری که انتخاب می‌کنید از برند معتبری باشد و دارای خدمات پس از فروش و گارانتی باشد اگر به هر دلیلی مشکلی برای محصول پیش بیاید با خیالی آسوده می‌توانید آن را حل کنید.

بخاری گازی دیواری پلار مدل 20KNبخاری گازی دیواری پلار مدل 20KNقیمت و خرید بخاری دیواری پلار دیجیکالا
بخاری گازی آبسال مدل 401بخاری گازی آبسال مدل 401قیمت و خرید بخاری گازی آبسال مدل 401 دیجیکالا
بخاری گازی توان مدل تیدابخاری گازی توان مدل تیداقیمت و خرید بخاری گازی توان مدل تیدا دیجیکالا
بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 طرح مینیونبخاری گازی ایران شرق مدل 7500 طرح مینیون قیمت و خرید بخاری گازی ایران شرق دیجیکالا

متراژ مناسب برای هر بخاری

وسعت مکانی که قرار است بخاری را در آن قرار دهید بسیار مهم است بین نتکه توان گرمایشی بخاری‌ها بسیار متفاوت هستند و مکان هایی که وسعت بیشتری دارند نیاز به بخاری‌هایی با توان گرمایشی بالاتر دارند و برای مکان‌های کوچکتر بخاری‌هایی با توان گرمایشی کمتر مناسب هستند. پس در هنگام خرید بخاری دقت کنید بخاری که انتخاب می‌کنید با وسعت فضای شما همخوانی داشته باشد.

برچسب انرژی

از دیگر نکات بسیار مهم در هنگام خرید بخاری گازی اتاق کودک برچسب انرژی بخاری می‌باشد.
برچسب انرژی بخاری‌ها شامل حروف انگلیسی A  تا G هستند. برچسب انرژی A برای یک محصول کمترین میزان مصرف انرژی را نشان می‌دهد و حرف G  بیشترین مقدار مصرف انرژی را تذکر می‌دهد. در هنگام انتخاب بخاری حتماً سعی کنید محصولی که انتخاب می‌کنید دارای برچسب انرژی A باشد.

پرفروش ترین بخاری طرح کودک

نتیجه:
ما در راهنمای خرید بخاری گازی اتاق کودک سعی کردیم نکاتی که در هنگام خرید بخاری گازی باید به آنها توجه داشته باشید را بررسی کنیم ولی در نهایت این شما هستید که با توجه به نکاتی که گفتیم و بودجه‌ای که در نظر دارید بهترین بخاری گازی اتاق کودک را انتخاب می‌کنید.

1- بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 کودک طرح آلوین

بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 کودک طرح آلوین

نوع سوخت گاز شهری
رده مصرف انرژی  E
ویژگی نگهداری 
نیاز به دودکش
قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله
قابلیت نصب زمین
ویژگی نگهداری  نیاز به دودکش

2- بخاری کوپال طرح باب اسفنجی

بخاری طرح پسزانه
نوع سوخت گاز شهری
رده مصرف انرژی  E
ویژگی نگهداری 
نیاز به دودکش
قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله
قابلیت نصب زمین
ویژگی نگهداری  نیاز به دودکش

3- بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 طرح مینیون

بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 طرح مینیون
بخاری گازی ایران شرق مدل 7500 طرح مینیون
نوع سوخت گاز شهری
رده مصرف انرژی  E
ویژگی نگهداری 
نیاز به دودکش
قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله
قابلیت نصب زمین
ویژگی نگهداری  نیاز به دودکش

4- بخاری کوپال طرح انگری بردز

بخاری کوپال طرح انگری بردز
نوع سوخت گاز شهری
رده مصرف انرژی  E
ویژگی نگهداری 
نیاز به دودکش
قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله
قابلیت نصب زمین
ویژگی نگهداری  نیاز به دودکش

5- بخاری گازی مشهد دوام مدل عروسکی طرح پوکویو 7500

بخاری گازی مشهد دوام مدل عروسکی طرح پوکویو 7500
نوع سوخت گاز شهری
رده مصرف انرژی  E
ویژگی نگهداری 
نیاز به دودکش
قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله
قابلیت نصب زمین
ویژگی نگهداری  نیاز به دودکش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا