خانهخانه و آشپزخانه

بهترین مارک خمیر گیر خانگی و صنعتی + 6 مدل باکیفیت پرفروش

دستگاه خمیرگیر با نوع عملکردی میکسر برای آماده سازی خمیر انواع نان، شیرینی و کلوچه را در سریعترین زمان ممکن آماده می‌کند. گر چه در نوع مدل چنگک ، حجم و قدرت با میکسر کاملا تفاوت دارند. در گذشته از دستگاه خمیر گیر فقط برای نانوایی‌ و کارگاه‌های شیرینی پزی با حجم بالا استفاده می‌شدند. اما در چند سال اخیر تولید کنندگان این دستگاه‌ها را برای سالن غذاخوری، هتل و خانه برای آماده کردن خمیر نان در اندازه خمیر گیر کوچک 3، 5 و 10 کیلو نیز تولید کرده‌اند.

خمیر گیر چیست؟

خمیر گیر مانند یک پاتیل( ظرف بزرگ) با چنگک سه پره‌ای با استفاده از انرژی برق برای مخلوط کردن آب و آرد در حجم زیاد با مدل دستگاه خمیر گیر صنعتی و خانگی تولید می‌شوند. که با گنجایش مختلف از خمیر گیرهای کوچک خانگی 3 کیلویی تا مدل دستگاه خمیر گیر صنعتی در اندازه های بزرگ تا 240 کیلوگرم در بازار موجود هستند.

عمکرد انواع دستگاه خمیر گیر

خمیر گیر کوچک خانگی

دستگاه خمیر گیر تشکیل شده از همزن پارویی سه پره هستند. که در دو نوع ساده و اسپیرال می چرخند. مدل خمیر گیر ساده فقط چنگک پارویی می‌چرخد، و مخزن ثابت قرار دارد. اما درمدل خمیر گیر اسپیرال کاسه و چنگک همزمان با هم می چرخد. و سبب سریعتر آماده شدن خمیر می‌شود. که برای خمیر گیرهای کوچک خانگی معمولا از نوع ساده و در وزن 5 تا 40 کیلو تولید شده اند.

دستگاه خمیرگیر صنعتی

دستگاه‌های خمیر گیر در نوع صنعتی برای نانوایی و کارگاههای پخت نان فانتزی استفاده می‌شوند. که برای کارگاه‌های بزرگ در قالب یک پاتیل بزرگ با گنجایشی تا 240 کیلو گرم در بازار وجود دارند. نوع عملکرد دستگاه خمیر گیر صنعتی برای مخلوط کردن بهتر مواد خمیر، معمولا از نوع عملکرد اسپیرال ساخته می‌شوند، که روند کار را تسهیل می‌کند.

بهترین مارک دستگاه خمیرگیر

خمیر گیر از برندهای اصلی و متفرقه تولید می‌شوند. که حتما هنگام خرید برندهای اصلی و برتر را بشناسید دو نمونه اصلی و برند برتر تولید کننده دستگاه خمیر گیر خانگی و صنعتی مارک سپاهان و تهران کار هستند که از تولید کنندگان خمیر گیرهای اصلی و باکیفیت بالا را به بازار ارائه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه کره گیربرقی خانگی

راهنمای خرید دستگاه خمیرگیر

اندازه خمیر گیر: دستگاه های خمیر گیر در اندازه و گنجایش از 5 کیلو تا 240 کیلو برای مصارف خانگی و صنعتی تولید شده‌اند. که به آسانی میتوان از بین اندازه های مختلف خمیر گیر مناسب برای خانه و یا کارگاه را با توجه به نیازی که دارید، انتخاب نمایید.

جنس خمیر گیر: برای ساخت خمیرگیر صنعتی از فولاد سیکا استفاده شده است. که معمولا با رنگ کوره‌ای استاتیک پوشانده می‌شود. و برای خمیر گیرهای کوچکتر گاهی از جنس استیل ضد زنگ نیز استفاده می‌شود که هر دو نوع جنس از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

قدرت موتور: خمیر گیر یک دستگاه صنعتی محسوب می‌شود بنابراین نیاز به موتور قوی دارد. برندهای متفرقه و ارزان قیمت از موتورهایی ضعیف استفاده می‌کنند. با توجه به این موضوع هنگام خرید حتما به سراغ برندهای  شناخته شده در زمینه تولید خمیر گیر بروید. که با اطمینان بیشتری خمیرگیر مورد نیاز خود را تهیه کنید.

ما در این مقاله با نواع دستگاه خمیر گیر خانگی، صنعتی و نوع عملکرد این دستگاه آشنا شدیم. و اما برای خرید بهترین دستگاه خمیر گیر 10 مدل از خمیر گیرهای خانگی و صنعتی مطرح در بازار را به شما ارائه می‌کنیم تا آسان‌ و سریع‌تر دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-900S

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-900S

مشخصات

 • سایر ویژگی‌ها
  گنجایش 90 کیلوگرم قطر دهانه دیگ 69 سانتی‌متر عمق دیگ 33 سانتی‌متر جنس دیگ استیل 304 نگیر موتور 1.5 اسب خارجی ,پره همزن از جنس استیل پرداخت شده دارای اسکلتی محکم و مقاوم است برای تضمین عمر طولانی و مفید دستگاه. جنس همه قطعه‌های تشکیل دهنده بدنه از جمله مارپیچ و شفت‌های خمیر گیر از فولاد سیکا درست شده، و دنده‌های آن هم از فسفر برنز و چدن نشکن ساخته شده است. . دستگاه خمیر گیر دستگاهی است که برای تهیه انواع خمیر و هم زدن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد این دستگاه تنها به مخلوط کردن خمیر محدود نمی‌شود. علاوه بر هم زدن خمیر، از این دستگاه می‌توان به عنوان میکسر برای هم زدن گوشت و سایر مواد غذایی نیز استفاده کرد. علاوه بر صنایع غذایی برای استفاده در صنعت های دیگر از جمله رنگ و رزین - سفال گری - تولید لوله های سیمانی - تولید لاک ناخن - تولید اسلیم و سایر صنایع دیگر
 • طول سیم
  150 سانتی متر
 • توان
  1118 وات
 • ظرفیت
  145 لیتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیر گیر مدل تهران کار

خمیر گیر مدل تهران کار

 • جنس بدنه: فلز
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-1200S

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-1200S

مشخصات

 • سایر ویژگی‌ها
  گنجایش120کیلوگرم قطر دهانه دیگ 79 سانتی‌متر عمق دیگ 79 سانتی‌متر جنس دیگ استیل 304 نگیر موتور 2 اسب خارجی ,پره همزن از جنس استیل پرداخت شده دارای اسکلتی محکم و مقاوم است برای تضمین عمر طولانی و مفید دستگاه. جنس همه قطعه‌های تشکیل دهنده بدنه از جمله مارپیچ و شفت‌های خمیر گیر از فولاد سیکا درست شده، و دنده‌های آن هم از فسفر برنز و چدن نشکن ساخته شده است. . دستگاه خمیر گیر دستگاهی است که برای تهیه انواع خمیر و هم زدن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد این دستگاه تنها به مخلوط کردن خمیر محدود نمی‌شود. علاوه بر هم زدن خمیر، از این دستگاه می‌توان به عنوان میکسر برای هم زدن گوشت و سایر مواد غذایی نیز استفاده کرد. علاوه بر صنایع غذایی برای استفاده در صنعت های دیگر از جمله رنگ و رزین - سفال گری - تولید لوله های سیمانی - تولید لاک ناخن - تولید اسلیم و سایر صنایع دیگر
 • طول سیم
  150 سانتی متر
 • توان
  1491 وات
 • ظرفیت
  175 لیتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM1800S

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM1800S

مشخصات

 • سایر ویژگی‌ها
  گنجایش180 کیلوگرم قطر دهانه دیگ89سانتی‌متر عمق دیگ 43سانتی‌متر جنس دیگ استیل 304 نگیر موتور 2 اسب خارجی ,پره همزن از جنس استیل پرداخت شده دارای اسکلتی محکم و مقاوم است برای تضمین عمر طولانی و مفید دستگاه. جنس همه قطعه‌های تشکیل دهنده بدنه از جمله مارپیچ و شفت‌های خمیر گیر از فولاد سیکا درست شده، و دنده‌های آن هم از فسفر برنز و چدن نشکن ساخته شده است. . دستگاه خمیر گیر دستگاهی است که برای تهیه انواع خمیر و هم زدن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد این دستگاه تنها به مخلوط کردن خمیر محدود نمی‌شود. علاوه بر هم زدن خمیر، از این دستگاه می‌توان به عنوان میکسر برای هم زدن گوشت و سایر مواد غذایی نیز استفاده کرد. علاوه بر صنایع غذایی برای استفاده در صنعت های دیگر از جمله رنگ و رزین - سفال گری - تولید لوله های سیمانی - تولید لاک ناخن - تولید اسلیم و سایر صنایع دیگر
 • طول سیم
  150 سانتی متر
 • توان
  1491 وات
 • ظرفیت
  260 لیتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیرگیر مدل TK_15

خمیرگیر مدل TK_15

 • جنس بدنه: فلز
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-1500S

خمیرگیر سپاهان متعهد مدل SM-1500S

 • جنس بدنه: فلز
 • امکانات ظاهری: پایه قابل تنظیم
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیر گیر مدل Tehrankar30

خمیر گیر مدل Tehrankar30

 • جنس بدنه: فلز
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

خمیرگیر صنعتی مدل tehrankar_8

خمیرگیر صنعتی مدل tehrankar_8

 • جنس بدنه: فلز
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا