تلویزیونخانه و آشپزخانه

بهترین آنتن هوای تلویزیون قوی + 11 مدل آنتن گردان برای نقاط کور

استفاده از بهترین آنتن هوای تلویزیون برای دریافت تصاویر با کیفیت و بهره‌برداری بهینه از خدمات رسانه‌ای تلویزیون می‌تواند تجربه‌ای لذت بخش از تماشای برنامه‌های مورد علاقه را برای کاربر رقم بزند. بنابراین هنگام خرید آنتن تلویزیون شناخت کامل ویژگی‌ها و انواع آنتن تلویزیون هوایی به انتخاب بهترین مارک آنتن تلویزیون قوی برای دریافت سیگنال قوی‌تر در نقاط کور کمک خواهد کرد.

آنتن هوایی تلویزیون

نصب آنتن‌های هوای تلویزیون با وجود گیرنده‌های قدرتمندی که در تلویزیون‌های امروزی قرار دارند برای دریافت سیگنال قوی و بدون نویز بهترین گزینه هستند که در دو نوع آنتن‌های ثابت و آنتن گردان همه جهت تولید شده‌اند.

آنتن هوایی ثابت

آنتن هوایی ثابت

آنتن‌های ثابت از نوع قدیمی‌تر آنتن در مدل‌های شاخه‌ای هستند این مدل برای مناطقی که سیگنال قوی وجود دارد گزینه‌های ارزان قیمت و کاربردی محسوب می‌شود که با نصب در ارتفاع نیازی به تنظیم و تثبیت مدام ندارند.

آنتن هوایی گردان

آنتن هوایی گردان

مدل آنتن هوایی برقی تلویزیون قدرت گیرنده قوی‌تر نسبت به مدل‌های ثابت قادر به دریافت تقویت سیگنال و تطابق با نوع تلویزیون را حساسیت بالاتری دریافت کرده مدلی مناسب برای تقویت که سیگنال‌های ضعیف‌تری دارند بدون محدودیت دریافت می‌کند آنتن هوای گردان دارای قابلیت تنظیم به صورت دستی و اتوماتیک هستند.

بهترین مارک آنتن هوایی تلویزیون

برای خرید آنتن تلویزیون با در نظر گرفتن مدل مناسب با محل زندگی شما که در بخش قبل معرفی شد انتخاب بهترین مارک آنتن هوایی از بین برندهای صبا، سیماران، هانی، تکسام، تیراژه، اسکای، اکتیو، ایلیا، ورتکس، از گزینه‌های ایده‌آل و مناسب می باشند.

قوی‌ترین مدل آنتن هوایی

آنتن‌های گردان هوایی مدل‌های اتوماتیک پیشرفته با برخورداری از ریموت کنترل قوی‌ترین و بهترین آنتن تلویزیون برای نقاط کور محسوب می‌شوند این این مدل آنتن گردان هوایی با نصب در ارتفاع بالا و معمولاً روی پشت بام و بالکن دارای تنظیمات ساده ای هستند از فاصله دور قادر به تنظیم و دریافت سیگنال‌های بسیار با کیفیت هستند.

راهنمای خرید بهترین آنتن تلویزیون

اگر هنگام تنظیم تلویزیون با پیغام «سیگنال وجود ندارد» یا همان «No Signal » مواجه شده اید. یکی از دلایل مهم این پیغام نداشتن آنتن قوی است. که با خرید قویترین آنتن تلویزیون و مراحل ساده نصب آنتن هوایی تلویزیون خوب اکثر اوقات این مشکل رفع می شود.

قدرت امواج دریافتی تا منطقه ای که آنتن نصب میشود.در ارتباط با انتخاب نوع آنتن موثر است.

گاهی نیز با خرید یک آنتن ارزان قیمت و به صرفه می تواند بسیار کاربردی و کم دردسر نصب، و قویترین سیگنال آنها دریافت شود.

آنتن بزرگتر نشان دهنده گیرنده قوی‌تر نیست، مدل آنتن های هوایی برقی جدیددر ابعاد کوچک تقویت کننده باکیفیت‌تر از آنتن های شاخه ای قدیمی هستند که قادر به دریافت سیگنال قوی و بدون نویز هستند.

( Antenna Power Gain) از ویژگی‌های اساسی آنتن و نوع سنجش آنتن، بر اساس واحد دسی بل است که برای محاسبه بهره آنتن روی آنتن با واحد dBiدرج می‌شود.

پیشنهاد شده: راهنمای خرید تلویزیون

پرفروش ترین آنتن تلویزیون

مدل آنتن چرخان به سبب قابل تنظیم بودن و کیفیت و استاندارد مناسبی که دارند از پرفروش ترین آنتن هوایی تلویزیون محسوب می‌شوند. که ما در این بخش لیست کاملی از آنتن های هوایی و برقی قوی از بهترین برندها را آماده کرده ایم. میتوانید با بررسی سایر ویژگی های آنتن هوایی تلویزیون دیجیتال و معمولی معرفی شده بهترین آنتن هوای تلویزیون برای نقاط مختلف را انتخاب کنید.

درحال دریافت محصولات منتخب ...

منبع: cordcuttingreport.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا