خانه و آشپزخانه

25 مدل فایل کشویی پلاستیکی و چوبی شیک ( بزرگ و کوچک) قیمت و خرید

بهترین راهکار برای مرتب شدن وسایل خانه و محل کار استفاده ازفایل کشویی است.

فایل کشویی در واقع همان قفسه‌هایی است، که برای نظم دادن به پرونده‌ها و مدارک در ادارات مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه تولیدکنندگان در انواع مدل‌های جدیدتر و با کارایی بالاتر برای فضاهای مختلف تولید و به بازار عرضه کرده‌اند. که در مدل‌های فایل کشویی بزرگ و کوچک در جنس های گوناگون فایل کشویی چوبی، پلاستیکی، فلزی در اکثر فضاها برای منظم شدن وسایل قابل استفاده هستند.

فایل‌های کشویی جدید بسیار کاربردی هستند. حتی در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کل فایل کشویی وسیله‌ای پرکاربرد برای خانه و محل کار می‌باشد. که با استفاده از آن نظم دهی خاصی برای وسایل خانه و محل کار ایجاد شده است. در مواقع نیاز همیشه می‌توانید به راحتی به ابزار و وسایل مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. همچنین این وسیله در بیشتر فضاها نیز جنبه تزیینی دارد. با توجه به اهمیتی که فایل کشویی در منظم بودن وسایل دارد. پیشنهاد می‌کنیم این مطلب راهنمای خرید فایل کشویی را مطالعه کنید.

فایل کشویی چیست؟

فایل کشویی یکی از لوازم اصلی که امروزه در بیشتر خانه‌ها و یا دفتر کارمی‌بینیم. یرای نگهداری و جای دادن وسایل بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. و با وجود کشوهایی متعدد که برای آن تعبیه شده است. به راحتی می‌توان وسایل کار خود را در دسترس قرار دهید. که معمولا از مدل دو کشو شروع می‌شود تا تعداد کشوهای بالاتر در بازار وجود دارد.

انواع فایل کشویی

فایل کشویی را با توجه به فضایی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد می‌توان دراندازه‌های بزرگ و کوچک با جنس‌های مختلف چوبی، پلاستیکی، فلزی تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد.

فایل کشویی چوبی

انواع چوبی این محصول تقریبا ظاهری شبیه به دراور دارد. اما معمولا ابعاد کوچکتری نسبت به دراور دارند. این مدل بیشتر در اتاق خواب برای وسایل کوچک مانند لوازم آرایش، لباس زیر و کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فایل کشویی پلاستیکی

این جنس فایل پلاستیکی بسیار سبک و به راحتی قابلیت جابه جایی را دارد. که بیشتر در آشپزخانه برای نگهداری قاشق و چنگال، دستمال سفره‌های آشپزخانه استفاده می شوند. قابل شستشو بودن فایل کشویی پلاستیکی باعث شده یکی از وسایل کاربردی در آشپزخانه می‌باشد. مدل‌های کوچک آن درون کابینت جا می‌گیرد. بنابراین انتخاب فایل کشویی برای آشپزخانه جزو لوازم ضروری است.

فایل کشویی فلزی

محصول فلزی فایل دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند. بیشتر برای محیط‌های اداری مناسب است. فایل کشویی فلزی که با قابلیت قفل شدن و مقاومت در مقابل ضربه با استحکام بالایی تولید می‌شوند گزینه‌ای مناسب برای نگهداری و حفاظت از اسناد و مدارک اداری می‌باشد

پیشنهاد شده برای شما: 30 مدل کتابخانه چوبی ساده و شیک 2021

نکات مهم که هنگام انتخاب مدل فایل کشویی باید در نظر گرفت

اولین نکته هنگام خرید فایل کشویی توجه به جنس، تعداد کشو، اندازه و مکانی که قرار است این وسیله را در آن مکان مورد استفاده قرار دهید. با توجه به این نکات هنگام خرید می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تعداد کشو: یکی از فاکتورهایی که برای خرید فایل کشویی باید به آن توجه داشته باشید تعداد کشو، فضای مناسب داخل کشوها می‌باشد. اگر شما قصد دارید وسایل با حجم بزرگتر و ابزار بیشتری درون آن قرار دهید، فایلی با تعداد کشوهای بیشتر انتخاب کنید تا فضای کافی برای وسایل داشته باشد. علاوه بر اینکه حجم زیادتری وسایل جا می‌گیرد، بتوان وسایل را درون کشو به صورت مرتب قرار داد.

قابلیت قفل شدن: آیا شما فایل کشویی را برای قرار دادن اسناد و مدارک نیاز دارید؟ پس حتما هنگام خرید دقت کنید فایل کشویی دارای قفل باشد. تا بتوانید اسناد و مدارک خود را نگهداری کنید.

اندازه، وزن فایل کشویی: فاکتور دیگری که برای خرید فایل کشویی باید در نظر بگیرید فضای داخلی کشو و نیز ابعاد کشو می‌باشد. فایل های کشویی در اندازه های بسیار متفاوت در بازار وجود دارد. که با توجه به اینکه شما از مدل چند کشو قرار است استفاده کنید اندازه آنها مشخص می‌شود. هنگام انتخاب فایل کشویی از مدلی انتخاب نمایید که سبک باشد تا موقع جابه جایی دچار مشکل نشوید.

مزیت استفاده از فایل کشویی

  • ابزار، وسایل و مدارک خود را بدونه هیچ گونه بهم ریختگی درون فایل کشویی قرار میگیرند.
  • مناسب برای افرادی که شغل آنها دارای ابزار و وسایل کوچک هستند. به راحتی کنار میز کار قرار می‌گیرد. (مناسب برای خیاطی، آرایشگاه…)
  • فایل کشویی علاوه برجلوگیری از بهم ریختگی وسایل و محیط، نقش یک وسیله دکوری در خانه و یا محل کار را دارد.
  • برای جاهایی که کابینت قابل نصب نمی‌باشد خرید فایل کشویی گزینه‌ای مناسب است.
  • داشتن ظاهر زیبا، کیفیت مطلوب و کاربردی بودی ازمزایا این محصول است. باعث شده استقبال زیادی برای خرید دز انواع مختلف فایل کشویی شود.
  • انتخاب و خریدفایل کشویی بزرگ و کوچک برای خانه و محل کار بسیار مناسب ونیز ضروری می‌باشد.

قیمت فایل کشویی

قیمت فایل پلاستیکی، چوبی و فلری دارای قیمت های متفاوت هستند که بستگی به نوع جنس، تعداد کشو و اندازه آن متغیر است. در نهایت شما باید با توجه به موارد گفته شده است. نیز سلیقه و هزینه خود کالا مورد نظر خود را انتخاب کنید.

درحال دریافت محصولات منتخب ...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا